Dubingiai.info

Dubingių legendos

Patirk Apsistok

Dubingiuose Jūsų lauks kokybiškos ir įvairios pramogas: jodinėjimas žirgais, renginiai ir šventės, restoranai, spa, vandens pramogos, pažintiniai žygiai. Patirkite tai!

Norite Dubingiuose užsibūti ilgiau? Mielai kviečiame! Jums patogią nakvynę ir vietas, kur galėsite mėgautis įvairiu ir skaniu maistu, rasite čia:

Paslaugos Dubingiuose

viešbutis OroDubingiai iš viršaus

Restoranas | nakvynė | renginiai ir šventės | pirtys | SPA kompleksas | sporto pramogos | pažintiniai žygiai

Mažas ar didelis, šeima ar draugų kompanija, pora ar individualus keliautojas – kiekvienas čia atras kokybiškus poilsio gamtoje malonumus. Unikali vieta prie gražuolio Asvejos ežero tinka tiek lėtam atokvėpiui, tiek pramoginiams ar verslo renginiams. Vos 50 km nuo Vilniaus ir Jūs jau mėgaujatės poilsiu ORO Dubingiuose. Pasiilgusių tikros lietuviškos gamtos čia laukia visus metus.

Klausiate, kodėl būtent ORO Dubingiai? ORO – tai filosofija, pagal kurią poilsis įkvepia ir išlaisvina. Čia padus kutena paplūdimio smėlis, natūralų gamtos grožį įprasmina Asvejos ežero ramybė ir nosį kutena kvapnios pušys. Tai poilsis su idėja – visiškai atsipalaiduosite ne todėl, kad reikia – bet dėl to, kad norite.

Atokvėpis ORO Dubingiuose Jums primins, ką kasdieniame gyvenime pamiršta daugelis: savo prigimtinę teisę į asmeninę laisvę. Leiskite sau visapusiškai atsipalaiduoti ir niekur neskubėti – viskas laikas priklauso tik Jums.

Keista nepratusiam, rutinos išvargintam, kai sustoji, o skubėti nereikia.

Kryptis priklauso tik nuo tavęs, nuo lengvo mosto irklu.

Arba gali tiesiog ilsėtis ir spėlioti, kur bangos nuneš.

Jodinėjimas žirgais | restoranas | viešbutis | švenčių organizavimas | vandens pramogos

Dubingių žirgynas – tai pramogų kompleksas, įsikūręs unikalios gamtos apsuptyje. Aplink esantys trys ežerai, miškai, ilgamečiai ąžuolai, skęstantys rūke vasaros saulėlydžiai sukuria ypatingą jaukumą ir ramybę. Kiekvieną pavasarį netoli esančio Žalktynės kaimelio miškelyje galima stebėti žalčių puotas. Čia miestui būdingą mašinų bei žmonių šurmulį keičia gamtos garsai: gyvūnų kalba, miškų ošimas, vandens čiurlenimas.

Būdamas Dubingių žirgyne pamiršti miestą, jo triukšmą, įsiklausai ką kalba gamta.

Dubingių žirgynas išsiskiria ne tik gamta, kurioje yra įsikūręs, bet ir savo architektūros unikalumu. Didžiulis 1500 kv. m. apvalus maniežas su unikaliomis ir originaliomis medinėmis stogo konstrukcijomis bei jaukus apšvietimas – visa tai išsiskiria iš kitų Lietuvos žirgynų.

Dubingių žirgyne po vienu apvaliu stogu telpa ir maniežas, ir gardai – arklių namai, ir restoranas, ir viešbutukas. Sėdėdamas restorane gali grožėtis manieže jojančiais arkliais, o sėdėdamas lauko terasoje gali žavėtis lauko jojimo aikštėje jojančių arklių grakštumu.

Kitos temos, kurios gali patikti