Dubingiai.info

Dubingių legendos

Įkvėpti Dubingių

Interneto svetainė dubingiai.info yra privataus sektoriaus komunikacijos platforma, skirta Dubingiams ir Dubingių verslams garsinti bei išsaugoti atmintį apie turtingą šios nuostabios vietovės paveldą. Svetainę įkūrė ir valdo Viešoji įstaiga „Genčių genealogija“, jos sumanytojas ir vadovas – ištikimas Dubingių krašto mylėtojas, genčių genealogijos tyrėjas Arūnas Cijunaitis.

Trumpai apie mus

Mūsų komanda populiarina genealogijos veiklą visuomenėje, nuosekliai tyrinėja Dubingių bei aplinkinių parapijų gyventojų giminystės ryšius, domisi Dubingių istorija, renka kraštotyrinę medžiagą. 2020 m. Dubingių žemiečiai – Arūnas Cijunaitis ir Vaidutė Navickaitė-Šakėnienė surengė mokslinę konferenciją „Atrasti – neatrasti Dubingiai“, tęsia Dubingių genčių genealogijos tyrinėjimus.

Įkvėpti Dubingių

Šią interneto svetainę sukūrėme, norėdami surinkti ir išsaugoti plačiai pabirusias Dubingių istorijos, kultūros paveldo smilteles ir visais šiais lobiais pasidalinti su jumis. Žinoma, tai darėme ne vieni.

Mums talkino pirmoji dienraščio Bernardinai.lt redaktorė, rašytoja Elvyra Kučinskaitė – ji sukūrė ir suredagavo didžiąją dalį svetainės tekstų, rinko ir parengė dalį kraštotyrinės medžiagos, jos dėka žinia apie Dubingių ir dubingiškių grožį tapo prieinama visiems.

Nuoširdžiai dėkojame svetainės rėmėjams – Aurelijos ir Aurelijaus Rusteikų fondui. Rusteikų šeimą pelnytai gretiname su istorinės Dubingių Kunigaikštystės valdovais Radvilomis. Fondo, o ypač jo vadovės Aurelijos Rusteikienės, vykdoma veikla – Dubingių bažnyčios atstatymas, aukščiausio lygio kultūrinių renginių organizavimas ir rėmimas, bendruomenės telkimas ir daugybė kitų prasmingų darbų – gausiai apdovanoja, dvasiškai praturtina ne tik dubingiškius, bet ir atvykstančius. Būtent Rusteikų fondo parama leido mums sukurti ir šią interneto svetainę, kurioje atskleidžiame tikrąjį Dubingių ir juose gyvenančių žmonių grožį, pristatome istoriją ir paveldą, supažindiname su gamtos stebuklais. Svetainėje demonstruojame tai, ką Dubingiai turi geriausia, ir nuoširdžiai kviečiame visus patirti šį kraštą asmeniškai.

Kad svetainė www.dubingiai.info taptų tokia, kokią matote dabar, mums labai padėjo W.Studio ir jos vadovė Vaida Gelažytė-Valukonienė. Dirbant su Vaida buvo labai lengva mūsų vizijas paversti realybe!

Kontaktai (reklamai ir šiaip)

Parašykite mums, jei ir jus įkvėpė Dubingiai ir dubingiškiai.

Parašykite, jei kyla noras klausti, pasakoti, dalintis įkvėpimais apie šį kraštą ir jos gyventojus.

Parašykite, jei norite reklamuoti savo verslą ar paremti svetainę.

Parašykite, jei radote netikslumų, norite papildyti aprašymus ar tiesiog padėkoti.

Laukiame jūsų laiškų šioje pašto dėžutėje labas@dubingiai.info